Polskie Towarzystwo Taneczne
Okręg Wielkopolski

 

Aktualności

Szkolenia Kadry Okręgu Wielkopolskirgo PTT zakresu tańców standardowych - 22 stycznia 2023

opublikowano: 2023.01.28

W dniu 22 stycznia 2023 odbyło się szkolenie z zakresu tańców standardowych dla tancerzy należących do Kadry Okręgu Wielkopolskiego PTT z Pauliną Glazik.

więcej »


Miejsca Finałowe i Tytuły Mistrzowskie Par Okręgu Wielkopolskiego w 2022 roku

opublikowano: 2022.12.28

Turniej
kategoria wiekowa, klasa taneczna, styl
MiejscePara ⁄ tancerz ⁄ tancerkaKlub ⁄ Szkoła tańca
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A 2022-03-05 Lublin, TKS eM Studio - Lublin
16+ (Powyżej 15) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM
IPrażak Maksymilian i Zawiślak AleksandraMargo - Leszno
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED W kategoriach seniorów 2022-05-22 Poznań, Bellacano - Poznań
30+ (Senior 1) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM
IKniaziev Yevhen i Chrzanowska PatrycjaPOEZJA – Kościan
IIHaraś Stanisław i Haraś DianaFINEZJA – Poznań
30+ (Senior 1) D ST Puchar Klas PREMIUM
IKoterba Kamil i Kwiatkowska BogumiłaDREAM – Poznań
40+ (Senior 2) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM
IVNowakowski Juliusz i Nowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO – Poznań
40+ (Senior 2) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM
IBurdziuk Krzysztof i Burdziuk JustynaDZIUPLA - Poznań
IIKonarski Krzysztof i Kozakiewicz‑Konarska IwonaFRED ASTAIRE - Poznań
VBielewicz Krzysztof i Bielewicz Magdalena DANCE CENTER – Poznań
40+ (Senior 2) D ST Puchar Klas PREMIUM
IIGońda Mirosław i Gońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO – Poznań
60+ (Senior 4) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM
IIIKlimas Roman i Klimas MariaFRED ASTAIRE – Poznań
60+ (Senior 4) D ST Puchar Klas PREMIUM
VIIMikołajczak Zbigniew i Mikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO – Poznań
30+ (Senior 1) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM
IKniaziev Yevhen i Chrzanowska PatrycjaPOEZJA – Kościan
30+ (Senior 1) D LA Puchar Klas PREMIUM
IZaborowski Marek i Tokłowicz ElizaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań
IIIKuźlak Marcin i Staniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań
IVJaszczak Szymon i Jaszczak AnnaSŁOŃCE - Poznań
40+ (Senior 2) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM
IVNowakowski Juliusz i Nowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO – Poznań
40+ (Senior 2) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM
ITołoczko Arkadiusz i Tołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
40+ (Senior 2) D LA Puchar Klas PREMIUM
IWróbel Mateusz i Wróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań
IIHaraś Stanisław i Haraś DianaFINEZJA – Poznań
50+ (Senior 3) D LA Puchar Klas PREMIUM
IVŁukasik Maciej i Huflejt‑Łukasik MirosławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
60+ (Senior 4) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM
IIKoterba Hieronim i Koterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
60+ (Senior 4) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM
IIKoterba Hieronim i Koterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
60+ (Senior 4) D LA Puchar Klas PREMIUM
IIIBarciak Andrzej i Barciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
30+ (Senior 1) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM
IKoterba Kamil i Kwiatkowska BogumiłaDREAM – Poznań
40+ (Senior 2) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM
IISieradzki Arkadiusz i Sieradzka NataliaSENIOR DANCE STUDIO – Poznań
50+ (Senior 3) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM
IIMomot Przemysław i Momot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
50+ (Senior 3) B ST Mistrzostwa CBA PREMIUM
VMomot Przemysław i Momot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
30+ (Senior 1) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM
IIKuźlak Marcin i Staniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań
40+ (Senior 2) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM
IWyrwas Przemysław i Wyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań
IIKonarski Krzysztof i Kozakiewicz‑Konarska Iwona FRED ASTAIRE – Poznań
50+ (Senior 3) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM
VIŁukasik Maciej i Huflejt‑Łukasik MirosławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
60+ (Senior 4) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM
IIBarciak Andrzej i Barciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
30+ (Senior 1) A ST Mistrzostwa CBA PREMIUM
IIISieradzki Arkadiusz i Sieradzka NataliaSENIOR DANCE STUDIO – Poznań
IVGałecki Marcin i Gałecka NataliaDANCE CENTER – Poznań
Polish Open Championships 2022-06-04 i 2022-06-05 Zabrze, Fundacja Siódma Prowincja - Zabrze
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VIWelsant Ernest i Zawiślak AdriannaMARGO - Leszno
12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VIWelsant Ernest i Zawiślak AdriannaMARGO - Leszno
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VIIZawiślak Jakub i Bidzińska UrszulaMARGO - Leszno
40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
IIIBielewicz Krzysztof i Bielewicz MagdalenaDANCE CENTER – Poznań
Puchar Klas CBA Polskiego Towarzystwa Tanecznego 2022-10-08 Leszno; MARGO - Leszno
16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Klas PREMIUM
VSarbak Kacper i Wiatrowska JuliaLORENZO - Gaj Mały
MISTRZOSTWA POLSKI Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych 2022-10-22 Lublin, LIDER - Lublin
14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance
ISereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO – Poznań
25-29 (Pre-Senior) Open ST Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
IGałecki Marcin i Gałecka NataliaDANCE CENTER – Poznań
30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
IIIRobiński Arkadiusz i Rojszczak‑Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO – Poznań
VIGałecki Marcin i Gałecka NataliaDANCE CENTER – Poznań
40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VSieradzki Arkadiusz i Sieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO – Poznań
VISkórnicki Michał i Skórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich 2022-11-19 Jelcz-Laskowice, DANCE TEAM - Wrocław
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
IYakubovskyi Nikita i Zawiślak AdriannaMARGO - Leszno
14-15 (Junior 2) Open LA 4T Solo Dance
ISereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO – Poznań
40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VChoromański Grzegorz i Winiarska‑Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VIMomot Przemysław i Momot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
60+ (Senior 4) Open LA Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VBarciak Andrzej i Barciak Wiesława CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
MISTRZOSTWA POLSKI Polskiego Towarzystwa Tanecznego W 10 TAŃCACH 2022-11-27, Kędzierzyn Koźle, UKS MISTRAL Tarnowskie Góry
30+ (Senior 1) Open KOMB 10T Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
IIGałecki Marcin i Gałecka NataliaDANCE CENTER – Poznań
40+ (Senior 2) Open KOMB 10T Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
IISkórnicki Michał i Skórnicka MarzenaFILEMON – Szamotuły
VMomot Przemysław i Momot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA – Rokietnica
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Polski⁄Polish Open
VZawiślak Jakub i Budzińska UrszulaMARGO - Leszno


Szkolenie dla tancerzy Okręgu Wielkopolskiego z zakresu tańców standardowych. - 2022.11.20

opublikowano: 2022.11.22

W dniu 20.11.2022 r. odbyło się szkolenie dla par z Okręgu Wielkopolskiego PTT z zakresu tańców standardowych.
Szkolenie poprowadziła wspaniała para zawodowa Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka …

więcej »


Mapa szkół tańca prowadzących zajęcia dla dzieci i młodzieży

opublikowano: 2022.07.12 zaktualizowano 2022.08.26

Szanowni Państwo!
 

Zarząd Okręgu Wielkopolskiego PTT z wielką przyjemnością udostępnia mapę szkół tańca, działających w Okręgu Wielkopolskim PTT, prowadzących zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Pozwalamy sobie zarekomendować Państwu zajęcia prowadzone przez ujęte na mapie placówki.
 
Mając świadomość jak wszechstronny i pozytywny wpływ na rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży ma taniec, zachęcamy do przyjrzenia się ofercie umieszczonych na niniejszej mapie szkół tańca.
 
Link do udostępnionej mapy  »

Zarząd Okręgu Wielkopolskiego PTT



Nadchodzące turnieje

Kalendarz turniejów w Okręgu Wielkopolskim

lp.datanazwamiejscowośćorganizator
1.13‑14.05.2023Grand Prix Polski PTTRakoniewiceLatina Wolsztyn
2.27.05.2023XLIII Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2023”Suchy Las k⁄PoznaniaDziupla Poznań
3.03.06.2023I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy BaranówBaranów k⁄KępnaBaranowski Studio Tańca Baranów
4.30.09.2023Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W sercu Wielkopolski”KościanPoezja Kościan
lp.datanazwa
miejscowośćorganizator
1.13‑14.05.2023Grand Prix Polski PTT
RakoniewiceLatina Wolsztyn
2.27.05.2023XLIII Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2023”
Suchy Las k⁄PoznaniaDziupla Poznań
3.03.06.2023I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów
Baranów k⁄KępnaBaranowski Studio Tańca Baranów
4.30.09.2023Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W sercu Wielkopolski”
KościanPoezja Kościan


Archiwum aktualności